TADDY BLOG

Kes või mis see Taddy on?

 

Oled turundusjuht või ettevõtte juht – reklaam on üks tähtsamaid vahendeid, millega enda ettevõtet edendada. Oled kindlasti ahvatlevatest internetireklaami edulugudest põnevil ning otsustadki enamuse oma planeeritavast reklaamieelarvest panustada just virtuaalsesse maailma. Interneti reklaamiagent ütleb sulle, et iga aasta 20% tõusev reklaami blokeerijate arv on suhteliselt tühine.

Loomulikult on internetiturundus tõhus ja hea lahendus end prõmmida, kuid miks on see nii? Põhjus on selles, et internetiturundus on väga hästi skaleeritav, analüüsitav ning läbinähtav. Sa näed reaalajas, kuidas su reklaami kuvatakse, mitu silmapaari on seda näinud ning lisaks saab seda kõike teha väga kiiresti. Miks ei võiks olla teised meediumid sama lihtsasti kasutatavad ja läbinähtavad?

Klassikalised reklaamikanalid nagu raadio, välireklaam ja print, on vägagi head võimalused enda toote või teenuse reklaamimiseks. Seda on tõestanud nende meediumite iga-aastane tõus võrreldes teiste reklaamivõimalustega. Seetõttu tundub teisejärgulisena võimalus end propageerida mõnel muul viisil, näiteks välireklaamiga.

Reklaamtahvlid (billboardid), plakatid, prügikastid, LED-ekraanid ja veel palju muud – võimalusi on tohutult palju. Mööda linna sõites hakkad isegi mõtlema, et kui palju võiks maksta reklaam just sellel (Tehnika tänava) reklaamribal või palju võtaks see aega, et saaksin oma reklaami Pärnu mnt reklaamtahvlile üles. Kellega peaksin selleks ühendust võtma?

Nii palju küsimusi, millele ei ole siiani ühte kindlat kohta kust saaks vastuseid ja niiviisi, et ei peaks sellele kulutama rohkem kui nädala.

Selleks ongi loodud platvorm nimega Taddy, mille eesmärk on automatiseerida klassikalisi reklaamikanaleid, viia klient ja pakkuja kiirelt ning mugavalt kokku. Me soovime, et kliendil jääks rohkem aega keskenduda oma reklaami sisuloomele, mis võimaldab teistest rohkem eristuda ja kasvatada reklaamist tulevat ROI’d. Meie platvormi esimeseks etapiks on välireklaami automatiseerimine. Uuringute tulemused on näidanud, et huvi välireklaami vastu on suur, kuid sõltumatu informatsioon, mis oleks hõlpsalt kättesaadav, on pigem raskesti leitav.

Alusta oma välireklaami planeerimist ning Taddy süsteemi testimist juba täna, suundudes meie otsingusüsteemi ja avastades erinevaid võimalusi.